Realizace Služby Kontakt

Služby

Specializujeme se na návrhy a zakázkovou výrobu interiérů včetně výroby nábytku, interiérových obkladů, dveří a dalších stavebně truhlářských výrobků. Vyrábíme repliky historických špaletových oken a dveří, případně jejich opravy, kde realizace probíhá pod dohledem příslušného památkového ústavu. Konstrukci a vzhled výrobku jsme schopni nabídnout tak, aby řešení co nejvíce vyhovovalo specifickým potřebám klienta.

Návrh, výroba, i montáž je plně v našich rukách, proto můžeme zaručit dohled nad zakázkou v průběhu celé realizace.

Návrh

Realizace každé zakázky začíná přesným zaměřením prostoru, návrhem a případnou vizualizací řešení. Při navrhování jsme zvyklí spolupracovat s architekty a designéry, pokud není návrh zpracován kompletně naší firmou.

Výroba

V truhlárně používáme velké množství materiálů a povrchových úprav, které dnes požadují naši klienti. Při výrobě z masivu a dýhy preferujeme evropské dřeviny. Při realizaci interiérů dále používáme komponenty od našich dodavatelů ze skla, kovu případně služby čalouníka.

Montáž

Stejně důležitá jako příprava a výroba zakázky je montáž, která bývá často nejnáročnější částí realizace. Proto balení výrobků, dopravu a montáž provádíme jen s našimi kmenovými zaměstnanci.